top of page

Co zrobić, żeby wygląd szyi nie zdradzał wieku kobiety?

Zaktualizowano: 6 dni temu

Z wiekiem zmieniają się proporcje i wygląd twarzy, co głównie wynika z faktu, że znajdujący się bezpośrednio pod skórą mięsień twarzy i szyi platysma wyraźnie wiotczeje, a jego włókna rozdzielają się powodując chomiczki i tzw. bruzdy indycze na szyi. Do tego rozbudowane mięśnie żwacze rozbudowują swoją masę. Oba te mięśnie pociągając swoim wzmożonym napięciem skórę i tkankę podskórną policzków w dół powodują wygląd kwadratowej żuchwy i pojawianie się tasmowatych fałdów na szyi.

Możemy oczywiście stosować liczne zabiegi pielęgnacyjne, które opóźniają procesy zmian powstałych z wiekiem, ale mają one niestety bardzo ograniczone działanie, a ich efekty nie są długotrwałe.

Na szczęście istnieje medycyna estetyczna. Odpowiednio dobrane techniki zabiegów medycyny estetycznej są w stanie odwrócić objawy starzenia się w obrębie dolnego piętra twarzy i szyi.


Zamieszczone poniżej dwa zdjęcia przedstawiają stan faktyczny dolnego piętra twarzy przed rokiem i po roku stosowania opracowanego w Gabinecie Laura programu zabiegów medycyny estetycznej, które pozwoliły usunąć niemal wszystkie oznaki starzenia się w obrębie szyi i twarzy.
Zdjęcia są dowodem, że jest możliwe wygładzenie drobnych zmarszczek szyi, usunięcie poprzecznych bruzd koralowych i faldów podłużnych szyi, niwelacja tzw. ,,chomiczków" oraz poprawa owalu twarzy i uwydatnienie linii żuchwy, przy czym zabieg ten nie jest efektem stosowania nici PDO.

Dodatkowo po zabiegach wyraźnie ustąpiły objawy nadpotliwości i łojotoku skóry brody i twarzy, skóra stała się bardziej matowa, jaśniejsza, napięta i zaobserwowano jej wyraźnie zdrowszą kondycję.

Tych zabiegów nie posiadają w ofercie inne gabinety😈.

Jeżeli chcesz poprawić wygląd swojej szyi i pozbyć się ,,chomiczków” na twarzy - zmień stereotypy i zarezerwuj wizytę w Gabinecie Laura już dziś👇

Tel. 513 757 190

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page