top of page

Kształtne i zmysłowe usta przyciągają wzrok


Zabieg ten w większości przypadków wykonywany jest za pomocą kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze człowieka, dlatego zabieg ten uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych i mało inwazyjnych. Niestety z upływem lat, poziom kwasu hialuronowego w skórze spada, co powoduje, że skóra nie jest odpowiednio nawilżona i uwodniona. Podobnie dzieje się w przypadku ust. Ich kontur wraz z wiekiem rozmywa się, tracąc przy tym także naturalny koloryt.

Na czym polega zabieg?

Zabieg powiększenia ust jest mało inwazyjny, jednak wargi są bardzo wrażliwą partią twarzy, dlatego tuż przed zabiegiem lekarz stosuje znieczulenie miejscowe w postaci kremu znieczulającego. Przed wykonanym nakłuciem należy dobrze zmyć makijaż. Cała procedura polega na dostarczeniu skórze właściwej preparatu na bazie kwasu hialuronowego przy pomocy specjalistycznej strzykawki z bardzo cienką igłą.

W celu uzyskania jak najlepszego i naturalnego efektu, przed zabiegiem lekarz zaproponuje co należy skorygować.

Wypełnić drobne zmarszczki wokół ust • Unieść kąciki ust • Wymodelować kontur ust • Zwiększyć objętość warg

Wymodelować kontur ust możemy też za pomocą nici PDO Mono. Zazwyczaj używany do tego celu kwas hialuronowy często ulega przemieszczeniu powodując efekt tzw. kaczego dzioba na górnej wardze. Nici PDO pozwalają uniknąć tego powikłania.


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page