top of page
IMG_0600.JPG

KWASY AHA + LIFTING FALAMI RF

 

Terapie łączone dla odmłodzenia twarzy zyskują coraz większą popularność. Najlepsze efekty przynoszą terapie uzupełniające się, na przykład zabiegi oczyszczające i dotleniające skórę z wykorzystaniem aparatury high-tech, które prowadzą do uwrażliwienia komórek na działanie innych bodźców, na przykład fal radiowych. Dzięki temu realnie wpływamy na zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, co powoduje ujędrnienie i zagęszczenie skóry, a tym samym poprawę owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i rozświetlenie skóry, redukcję przebarwień i zwężenie porów.

Wskazania do zabiegu:​

 • Skóra sucha, szara i zmęczona

 • Przebarwienia, zaburzenia pigmentacji

 • Skóra starzejąca się, pojawiające się pierwsze zmarszczki

Na czym polega zabieg: 

Zabieg składa się z trzech etapów (oczyszczenie i złuszczenie martwego naskórka, termolifting RF i nałożenie kremu na skórę).

Etap I - złuszczenie martwego naskórka preparatem kwasu migdałowego.

Kwas migdałowy należy do grupy kwasów alfa-hydroksykwasów (AHA).

 • Pośród innych kwasów AHA wykazuje najsilniejsze działanie bakteriobójcze. Łatwo przenika przez skórę i ma działanie wielokierunkowe.

 • Zabiegi złuszczania kwasem migdałowym mogą być wykonywane u każdego, zwłaszcza przy cerach problemowych. Stosowany jest też do cery mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

 • Działanie kwasu migdałowego przyspiesza naturalny proces złuszczania, stymuluje odnowę warstw głębiej położonych.

 • Poprzez złuszczenie naskórka zapewnia równomierne rozprowadzenie pigmentu. 

 • Stosuje się go w zabiegach odmładzających, dla cer narażonych na długotrwałą ekspozycję słoneczną, w hiperpigmentacji, przy usuwaniu blizn potrądzikowych.

 • Wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza łojotok i obkurcza pory skóry. 

Etap II - lifting falami RF.

Termolifting RF to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry.

Główne działanie biologiczne fal radiowych polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności). Tak przygotowana skóra efektywniej wchłania składniki preparatów odżywczych.

Etap III - masaż twarzy z użyciem kremu pozabiegowego

Efekty:

 • Nawilżona skóra

 • Odżywiona skóra

 • Odmłodzona skóra

 • Zredukowane zmarszczki​

Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać satysfakcjonujący efekt?
Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu.
Jak często należy powtarzać zabieg?
W celu profilaktyki starzenia skóry zaleca się wykonywać zabieg co 4 tygodnie.
Zalecenia po zabiegu:

W dniu zabiegu nie jest wymagana dodatkowa pielęgnacja twarzy

Cena zabiegu             300 zł. 

bottom of page