top of page
Fotolia_118588037_Subscription_Monthly_M.jpg

FOTOODMŁADZANIE IPL

Zabieg fotoodmładzania falami IPL+RF pozwala uzyskać efekt widocznego odmłodzenia skóry twarzy, szyi czy dłoni przy pomocy intensywnego źródła światła.

Fotoodmładzanie w sposób kompleksowy likwiduje objawy starzenia się skóry. Zabiegi powodują skracanie i przebudowę włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, zmniejszają się pory i wygładzają zmarszczki, skóra jest lepiej nawilżona.
Fotoodmładzanie jest jednym z najbardziej ulubionych zabiegów wśród kobiet i mężczyzn. Aby nasza skóra stała się jaśniejsza, bardziej gładka i promienna, powinniśmy działać już w czasie pierwszych pojawiających się objawów fotostarzenia. Im mniejsze defekty skóry, tym lepsze efekty osiągniemy stosując zabiegi laserowe.

Fotoodmładzanie uważane jest za zabieg wyjątkowo bezpieczny i łagodny. Ma on mniej efektów niepożądanych od stosowanych w tym samym celu głębokich peelingów czy dermabrazji. W zabiegu laserowego odmładzania skóry niechciane zmiany skórne łuszczą się przez kilka dni, a w ciągu 14 dni od zabiegu obserwujemy pełne efekty odmłodzenia.

Wskazania:

  • piegi, drobne przebarwienia posłoneczne

  • drobne naczynka i rumień

  • rozszerzone pory

  • niewielkie zmarszczki

  • utrata kolorytu skóry

  • szara, ziemista cera

  • widoczne oznaki zmęczenia i wiotczenia skóry

Częstotliwość zabiegów:

Zabieg trwa około 20-40 minut w zależności od obszaru, na którym wykonujemy zabieg. Schemat częstotliwości i ilości zabiegów indywidualnie ustala lekarz lub kosmetolog – najczęściej jest to 1-3 procedur, w odstępach 4 tygodni.

Efekty:

Zabieg jest modelowym przykładem zabiegów fotoodmładzania i redukcji zmarszczek posłonecznych. Po jego przeprowadzeniu efekty widoczne są niemal natychmiastowo, jednak najlepsze, najbardziej widoczne rezultaty, uzyskujemy po wykonaniu serii.

W wyniku kuracji  skóra zyskuje naturalny, zdrowy, a przede wszystkim wyrównany koloryt, ulega naprężeniu dzięki czemu poprawia się kształt owalu twarzy. Zaś niewielkie płytkie zmarszczki oraz nierówności skórne znikają lub znacząco się spłycają.

bottom of page