top of page
IMG_3635.jpg

NIWELACJA WORKÓW POD OCZAMI

Worki pod oczami  to częsty problem wynikający z zaniku i utraty elastyczności tkanek okolicy oka. Obrzękom i workom pod oczami mogą towarzyszyć także widoczne przepuklinki z poduszeczek tłuszczowych oczodołu, które z wiekiem uwypuklają się przez coraz to słabsze rusztowanie tkanki podskórnej. Często jest to też cecha dziedziczna.

Wskazania do zabiegu:​

  • Worki pod oczami

  • Obrzęki pod oczami

Na czym polega zabieg:

Zabieg wykonywany jest metodą injekcyjną, wstrzykując innowacyjny i sprawdzony w naszym gabinecie od lat koktajl do mezoterapii z peptydami biomimetycznymi, redukujący worki pod oczami i opuchnięcia, który po injekcji do tkanek wyzwala naturalne procesy wzmacniania i zagęszczania skóry i tkanki podskórnej widoczne już po kilku tygodniach.
Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać satysfakcjonujący efekt?
Osoby przed 40 rokiem życia zazwyczaj są usatysfakcjonowane po pierwszym zabiegu.
Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu:
Decyduje o tym wiek pacjenta, rodzaj zastosowanego preparatu oraz tryb życia i ogólna kondycja pacjenta.

Palenie tytoniu bardzo przyspiesza utratę uzyskanego efektu.
Jak często należy powtarzać zabieg?
Zabieg należy powtarzać w zależności od czasu utrzymywania się satysfakcjonującego efektu co 4 - 6 miesięcy. Zazwyczaj kolejne zabiegi wymagają już mniejszych objętości preparatu.
Zalecenia po zabiegu:
Należy 2 razy dziennie smarować skórę kremem kojącym jednocześnie delikatnie masując okolicę, gdzie został podany preparat. Jeżeli po zabiegu pojawiły się siniaki, można je smarować kremem przyspieszającym ich znikanie.
Gdy po kilku dniach ustąpi zaczerwienienie, obrzęk, można zaprzestać stosowania powyższych preparatów i powrócić do swojej regularnej pielęgnacji skóry.

Cena zabiegu             300 zł. 

bottom of page