top of page
IMG_2606.jpg

NIWELACJA CIENI POD OCZAMI

Cienie pod oczami spowodowane są przede wszystkim zanikiem prawidłowej tkanki podskórnej okolicy oka. Przez cienką skórę prześwitują mięśnie oczodołu, dodatkowo często towarzyszące przebarwienia skóry tej okolicy nadają twarzy wyraz zmęczenia i smutku. Przepracowanie, stres czy niezdrowy tryb życia nie są jedynymi czynnikami mającymi wpływ na powstawanie cieni pod oczami, czasem przyczyną są także pewne cechy rodzinne. Do głównych przyczyn posiadania cieni pod oczami można zaliczyć:

  • cienką skórą wokół oczu, przez którą prześwitują naczynia krwionośne lub mięśnie oka

  • zaburzenia pigmentowe np. na skutek nadmiernego opalania i braku ochrony oczu

Wskazania do zabiegu:​

  • Cienie wokół oczu

  • Zmęczony wygląd wokół oczu

  • Cienka skóra wokół oczu z prześwitującymi naczyniami krwionośnymi

Na czym polega zabieg:
Zabieg wykonywany jest przez wstrzyknięcie koktajlu złożonego z peptydów biomimetycznych, który rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę wokół oczu redukując cienie i oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat redukuje także zmarszczki wokół oczu i zapobiega ich powstawaniu oraz poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika w skórze, a tym samym ogranicza powstawaniu cieni pod oczami. Dark circle solution to sprawdzony w naszym gabinecie od lat koktajl do mezoterapii okolicy oka, który po injekcji do tkanek wyzwala naturalne procesy rozjaśniania skóry i wzmacniania tkanki podskórnej widoczne już po pierwszym zabiegu!
Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać satysfakcjonujący efekt?
Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu.
Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu:
Decyduje o tym wiek pacjenta, rodzaj zastosowanego preparatu oraz tryb życia i ogólna kondycja pacjenta.

Palenie tytoniu bardzo przyspiesza utratę uzyskanego efektu.
Jak często należy powtarzać zabieg?
Zaleca się serię 3-4 zabiegów co 4 tygodnie.
Zalecenia po zabiegu:
Należy 2 razy dziennie smarować skórę kremem kojącym jednocześnie delikatnie masując okolicę, gdzie został podany preparat. Jeżeli po zabiegu pojawiły się siniaki, można je smarować kremem Keladerm przyspieszającym ich znikanie.
Gdy po kilku dniach ustąpi zaczerwienienie, obrzęk, można zaprzestać stosowania powyższych preparatów i powrócić do swojej regularnej pielęgnacji skóry.

Cena zabiegu             300 zł. 

bottom of page