top of page
dermaroller (1).jpg

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Wskazania do zabiegu:​

 • Blizny

 • Rozstępy

 • Głębokie i utrwalone zmarszczki

 • Utrata jędrności skóry

 • Przebarwienia i nierówny koloryt

Na czym polega zabieg: 

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych zabiegów anti-age jest mezoterapia mikroigłowa. Jednak nadal wiele Klientek obawia się mikronakłuwania nie zdając sobie sprawy, z tego ile niepodważalnych zalet ma ten prosty i bezpieczny zabieg, pod warunkiem, że wykonany jest zgodnie z zasadami higieny i bezpieczeństwa dla pacjenta. Jest to profesjonalny zabieg ujędrniająco-liftingujący do biorewitalizacji skóry.W trakcie zabiegu włókna kolagenowe pobudzane są do przebudowy, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta. Mikrourazy powodują obrzęk tkanek i uszkodzenia naczyń krwionośnych, nieznaczne przechodzenie niewielkich ilości składników krwi do przestrzeni pozanaczyniowej - identycznie jak w zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Mikronakłuwanie można łączyć ze stosowaniem preparatów wpływających na skórę. Często podstawą tych preparatów jest kwas hialuronowy wzbogacony o inne składniki, takie jak witaminy, minerały, peptydy, aminokwasy, które mają za zadanie stymulować komórki tkanki łącznej. Niekiedy w preparatach tych stosuje się także dodatkowe substancje, które mają np. hamować tendencję do powstawania przebarwień.

W zależności od wieku, kondycji i partii ciała stosuje się różną długość igieł.

 

UWAGA: Dermaroller jest narzędziem jednorazowego użytku!

Cena zawiera koszt jednorazowego dermarollera i znieczulenie miejscowe kremem znieczulającym

Zastosowanie:

Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu

Efekty:

 • Pierwsze widoczne efekty będące skutkiem głębokich zmian zachodzących w skórze są widoczne po 3- 6 miesiącach, a mechanizm tego procesu jest identyczny jak w terapii osoczem bogatopłytkowym.

 • Uszkodzenie mikronakłuwaniem, stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny.

 • Przebudowa tkanek powoduje, że zmarszczki spłycają się, a skóra nabiera równomiernego kolorytu.

 • Zdrowe, młode komórki zostają wypchnięte do bardziej zewnętrznych warstw skóry, przez co staje się ona widocznie młodsza, napięta, poprawia się również owal twarzy.

 • Zabieg z powodzeniem można wykonać także na okolicę brzucha, uda i pośladki, co w praktyce jest stosowane jako skuteczna metoda w leczeniu rozstępów.

Zalety:

 • Brak ryzyka foto uczuleń - zabieg może być wykonywany również latem, lecz nie zaleca się intensywnego opalania po zabiegu przez okres 4 tygodni

Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać satysfakcjonujący efekt?
Efekt jest widoczny już po kilku tygodniach od pierwszego zabiegu.
Jak często należy powtarzać zabieg?
W celu profilaktyki starzenia skóry zaleca się wykonywać zabieg co 4 tygodnie.
Zalecenia po zabiegu:

Przez kilka dni po zabiegu myjemy twarz emulsją antybakteryjną do twarzy i ciała, śpimy na czystej pościeli i przestrzegamy higieny miejsc poddanych zabiegowi.

Po zejściu strupków zaleca się kontynuację pielęgnacji domowej kremem "Gabinet Laura".

Cena zabiegu             200 zł. 

bottom of page